Het enthousiasme van de jongedames van het animatieteam! Hoewel we zelf al láng uit de kleine kinderen zijn, moeten we toch een buiging maken voor de inzet van deze meiden. Want ook als er maar één kindje aansloot, deden ze hun gestuurd om een leuke activiteit te doen.
Juli 2026 - P.J. K.
Prachtig nieuw privé sanitair, wat een luxe is dat privé sanitair met koelkast en vaatwasmachine. Heerlijke douche vlak naast de caravan. Mooi rustig veld (juni 2026). In de weekends wat drukker met kinderen maar ja dat is een familiecamping eigen. 2x gevist in het elfenmeer, een zeelt van 63cm gevangen en een andere visser zag ik een snoek vangen. Er is vorig jaar veel vis uitgezet vertelde de eigenaar van de camping. Zeker vanaf het veld met privésanitair de luxe loop je zo de bossen in. De medewerk(-st)ers zowel bij de receptie/winkeltje als “ in het veld” zijn ontzettend vriendelijk en hulpvaardig. Kortom een goede camping waar we met veel plezier aan terugdenken en mogelijk weer terugkomen.
Juni 2026 - Z.
Geen recensie achtergelaten
Juni 2026 - Susanne L.
Prive sanitair was super netjes en mooi! Voor de kinderen genoeg te doen. Ook de bezorgfietser van de afhaal is super fijn! Optijd geleverd en prima patat & pizza!
Mei 2026 - Inge D.
Privésanitair de luxe was echt super.
Mei 2026 - Geert K.
Zeer nette en leuke familie camping .
Mei 2026 - Gert T.
Geen recensie achtergelaten
Mei 2026 - Maarten B.